Strona główna
  cytaty Oskar Wilde
Oscar Wilde (1854— 1900) irlandzki poeta, prozaik, dramatopisarz i filolog klasyczny. Oscar Wilde. Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta. Cytaty. Info-Oscar Wilde-aktualizowana na bieżąco kolekcja myśli, cytatów, aforyzmów oraz sentencji, których autorem jest Oscar Wilde.

Oscar Wilde-cytaty-to wybrana seria fortunek z www. Fortunki. Prv. Pl. Kopiuj sobie to, rozwieszaj na ścianach i rób z tym co chcesz, byłoby miło gdybyś.
Z Wikicytatów, wolnej kolekcji cytatów. Skocz do: nawigacji, wyszukiwania. Oscar Wilde. Oscar Wilde (1854– 1900) – poeta i prozaik irlandzki.
Cytaty, aforyzmy, cytaty znanych, zlote mysli, sentencje, platon, arystoteles, cyceron, oscar wilde, erich fromm, dante alighieri, horacy, wergiliusz. Zbior cytatow slawnych ludzi-Einstein, Mickiewicz.
Cytaty autorstwa: Oscar Wilde (Oscar Fingal o' Flahertie Wills Wilde) Ballada o więzieniu w Reading. Zdjęcia w Commons· Cytaty w Wikicytatach. Oscar Wilde był biseksualistą. Jak sam mówił, kultywował pederastię na wzór. Oscar Wilde– cytaty. 99. 9% moich cytatów nie jest nie jest naprawdę prawdziwe. Powinieneś to już wiedzieć. Roar. Kiedy kobieta nie ma racji. Wszystko to co tu znajdziesz krąży dookoła aforyzmów miłosnych, mądrych cytatów, śmiesznych sentencji o życiu, miłości, przyjaźni i smutku. Oscar Wilde Białystok Podlasie-Cytaty-złote myśli, sentencje, maksymy. Zapraszamy-www. Bstok. Pl. Aforyzmy i cytaty, których autorem jest Oscar Wilde. Irlandzki dramaturg, nowelista, poeta i filolog. Autor utworów" Portret Doriana Graya" " mąż idealny"

Strona główna» Oscar Wilde-cytaty. Wielki portal z anegdotami. Oscar Wilde-cytaty. • Pieniądze są po to, aby je wydawać. a zatem oszczędzanie jest.
Oscar Wilde. Ten utalentowany irlandzki pisarz, kontrowersyjny esteta i błyskotliwy. Najnowsza ekranizacja tego genialnego i bogatego w cytaty utworu. Cytaty i złote myśli znanych ludzi-Wiktor Hugo, Platon, Oscar Wilde, Michał Anioł, Pitagoras, Sofokles, Mark Twain, Wergiliusz, Salomon, Cyceron.

Cytaty autora. Oscar Wilde-Oscar Fingal o\' Flahertie Wills Wilde (ur. 16 października 1854 w Dublinie, zm. 30 listopada 1900 w Paryżu) – irlandzki poeta. Aforyzmy, sentencje i cytaty angielskie (z tlumaczeniem). Oscar Wilde. > > i care for a philosopher only to the extent that he is able to be an example.

19 Sty 2010. Cytaty poniższych autorów na starej stronie. Oskar Wilde-Życia nie. Życia nie można opisać, można je tylko przeżyć. Oskar Wilde
. Strona będąca zbiorem cytatów z książek, z filmów, aforyzmów, złotych myśli. Oscar Wilde. 35 lat to dobry wiek. Londyn pełen jest kobiet, które od dawna mają 35 lat. Ambicja to ostatnie schronienie bankruta.

Znajdziesz tu aforyzmy, sentencje, e-kartki i cytaty. Aby będąc sobą być kimś wyjątkowym. Człowiek naprawdę posiada tylko to, co jest w nim. Oskar Wilde.

W profilu mam cytat z wilde' a. Miał mnóstwo ciekawych bon motów. Niestety nie potrafię ich zacytowac, tylko opisać, o co w nich chodzi: Platon To nie doskonali, lecz niedoskonali potrzebują naszej miłości. Oscar Wilde Trza się o radość troszczyć, a z nią tam przyjdzie i rozum, i cało reszta. Cytaty i aforyzmy-Oscar Wilde. Autor: Oscar Wilde. Kategoria: Życie. Nadesłał: Basia. Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.
. Pozdrowienia na dzień dobry i dobranoc. Cytaty miłosne aforyzmy, wiersze i wierszyki miłosne. Oskar Wilde. Skomentuj (0) Oceń: Plus lub minus. Słynne cytaty-przydatne np. Do wypracowań: Nie czuje sie zobowiazany do wiary. Kazdy powinien grac fair majac wygrywajace karty-Oscar Wilde. Cytaty. dekalog zen wedŁug thich nhat hanh' a i jacka santorskiego. Oskar Wilde]. Tak bardzo się lubimy, ponieważ nasze dolegliwości są takie same.

Kategoria: mężczyzna. Mężczyźni są straszni– gdy kochają nie można im nic wytłumaczyć. Jak szczęśliwie żyliby niektórzy, gdyby o sprawy innych ludzi tak samo mało troszczyli się, jak o swoje własne. Oscar Wilde-

Portret Doriana Graya. Autor: Oscar Wilde· Cytaty· Filmy· Recenzje· Bohaterowie. Info: Cytaty są wyświetlane od tych, które mają najwięcej plusów. Oscar Wilde-cytaty-Dowcipy i humor polski-najlepsze dowcipy na różne tematy. Dowcipy polityczne, dowcipy erotyczne (dowcipy dla dorosłych), anegdoty. Chilli zet-Cytuje-Cytaty. Wtorek 14 kwietnia 2009. Oscar Wilde. Get the Flash Player to see this player. Pobierz plik w formacie mp3.

Aforyzmy miłosne, złote myśli dotyczące miłości oraz miłosne cytaty i sentencje. Oscar Wilde. Małżeństwo jest jedyną formą rzeczywistego niewolnictwa,
. Cytaty. 1) nieszczĘŚcie „ Człowiek jest mniej nieszczęśliwy. Nawet rzeczy prawdziwe dadzą się dowieść” Oskar Wilde 29) artysta.

Mężczyzna-Cytaty, Ciekawe Sentencje, Aforyzmy, Złote Myśli, Opisy gg, Powiedzenia o. " Kobiety kochają mężczyzn z powodu ich błędów. Oscar Wilde"

" Portret. " to jedna z moich najbardziej ulubionych książek. Jest pełna wspaniałych cytatow i mądrości życiowych. Oscar Wilde stworzyl cos niesamowitego. Cytaty o sztuce-Portrety, rysunki-Katarzyna Chełchowska. Oscar Wilde. " Nie istnieje nic takiego, czego by sztuka nie mogła wyrazić(. " Cytaty: Kobieta. Cytat: Oscar Wilde-Brzydkie kobiety są zawsze zazdrosne o mężów. Piękne nigdy. Piękne nie mają na to czasu. są zbyt zazdrosne o mężów. Cytaty. Moje. Pl. Gdy nie stać nas na miłość, stać nas zawsze na zazdrość. Autor: Oscar Wilde. Bardzo niebezpiecznie jest spotkać kobietę.

Oscar Wilde, Cytaty sławnych ludzi, cytaty z Biblii, przysłowia, sentencje i aforyzmy. Robi co może. Oscar Wilde (1856-1900). Poznaj losowe cytaty: 605 Amor vincit omnia-miłość wszystko zwycięża. Amor vincit omnia). Amor vincit omnia). Cytaty po angielsku. Oscar Wilde. i care for a philosopher only to the extent that he is able to be an example-dbam o filozofa tylko o tyle, o ile.

Potrafię oprzeć się wszystkiemu, z wyjątkiem pokusy. Oscar Wilde-Cytaty.

Cytaty o sztuce. Nie zrozumiecie sztuki, póki nie zrozumiecie, że w sztuce 1+ 1 może. Oscar Wilde Biada artystom, na których nikt nie pluje-Lope de Vega.

Cytaty: o mowie. Cytat: Oscar Wilde-Mówienie prawdy jest bolesne. Lecz być zmuszonym do kłamstwa, jest czymś o wiele gorszym.
Sentencje polskie i łacińskie, cytaty róże, aforyzmy, mądrości życiowe, anegdoty. " To love oneself is the beginning of a lifelong romance. " Oscar Wilde. Cytaty o miłości czerpać możemy zarówno od ludzi wielkich, jak i od ludzi. Oskar Wilde. Szczęscie to jedyna wartość, która się mnoży, jeśli się ją dzieli

. cytaty o ksiĄŻce. Kiedy pierwszy raz czytam dobrą książkę. Oscar Wilde). Większość czytelników gromadzi książki w swej bibliotece. O miłości mówili. Znane i mniej znane cytaty o miłości z okazji Walentynek. Oscar Wilde) w miłości pragniesz, by ci wierzono, w przyjaźni.
Aforyzmy, sentencje i cytaty angielskie (z tlumaczeniem). Oscar Wilde. There is no smoke without fire-nie ma dymu bez ognia.
Miłość-cytaty. Wróć]. " w miłości pragniesz, by ci wierzono; w przyjaźni. Oskar Wilde. " Miłość jest skrzydłem, które ten dał człowiekowi, . Oscar Wilde" Taniec to niemal wyznanie miłosne" Fiodor Dostojewski. Tutaj będę umieszczał ulubione, godne zapamiętania cytaty.
Cytaty. Info-Oscar Wilde-aktualizowana na bieżąco kolekcja myśli, cytatów, aforyzmów oraz sentencji, których autorem jest Oscar Wilde.
. 5] Zdecydowałam się na przytaczanie cytatów w oryginale (wszystkie cytaty za: o. Wilde, " De profundis" The Unicorn Press, London [b. d. Cytaty o kuchni miłości. Opinie o jedzeniu i rozkoszach stołu. Oskar Wilde Posiłki mają ogromny wpływ na człowieka, choć wino szybciej uwidacznia swoje
. Moje ulubione cytaty i myśli Cecily von Ziegesar. że to co ludzie gadają o nas za plecami jest prawdziwe" Oscar Wilde; " Uboga kobieta. Dzisiaj o godz. 08: 56Przeszukując cytaty— „ wszelką cenę” 11). Dzisiaj o godz. Oscar Wilde. Cytat dnia 8 marca 2009 roku. Znajdziesz na niej cytaty miłosne, aforyzmy miłosne oraz cytaty o miłości. Oskar Wilde" z jakiej mąki są już zrobieni młodzieńcy na całym świecie. Cytaty z kategorii: Angielskie. He who is loved by men is loved by God. Kto jest kochany przez ludzi. Oscar Wilde (Fingal O`Flahertie Wills, 1854-1900).

Slawne cytaty. ' Kto rzadzi terazniejszoscia, rzadzi rowniez przeszloscia. ' Orwell. ' Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej. ' Oscar Wilde. Artysta może wyrażać wszystko. Oscar Wilde. Chodzi mi o to, aby język giętki/Powiedział w. 2. Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno. Ogromna baza polskich cytatów! Tylko u nas czeste aktualizacje. Oskar Wilde (1854-1900). Cały-> Prawdziwy człowiek nie osiągnie nigdy wielkości.
Angielscy pisarze-Zobacz: Oscar Wilde, Oskar Wilde. Cytaty Oscara Wilde· Strona o Oskarze Wilde· Dzieła Oscara Wilde' a w oryginale· Dzieła dostępne. Ballada o więzieniu w Reading. Zdjęcia w Commons· Cytaty w Wikicytatach. Młody Oscar Wilde odbierał edukację najpierw w Portora Royal School w. Oscar Wilde Mężczyźni żenią się ze zmęczenia, kobiety wychodzą za mąż z ciekawości. Obie strony są potem rozczarowane. Kobiety nie dadzą się nigdy rozbroić.
Wykształcenie młody Oscar Wilde odbierał najpierw w Portora Royal School w Enniskillen. Zobacz w Wikicytatach kolekcję cytatów z Oscara Wilde' a
. Oskar Wilde. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż cytat ewidentnie nawiązuje do Sereny van der Woodsen. Nowojorska blond piękność, jest chyba. Cytaty po angielsku-na dziś. " my duty is a thing i never do, on principle-moim obowiązkiem jest to, czego z zasady nie robię. Oscar Wilde. "
Aforyzmy i cytaty. " zwierzę o wyglądzie rzezimieszka (cóż na to. Na dwie kategorie: miłośników kotów i osoby poszkodowane przez los. " Oscar Wilde. Kilkanaście sławnych cytatów oraz kilka aforyzmów. ' Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej. ' Oscar Wilde. Myśli, sentencje, cytaty, fragmenty książek, literatura. Oscar Wilde* Życie jest zbyt ciężkie, żeby przykładać do niego wagę. Bardzo niebezpiecznie jest spotkać kobietę, która nas całkowicie rozumie. Kończy się to zawsze małżeństwem. Autor: Oscar Wilde. Kategoria: Cytaty i aforyzmy. 14 Sty 2010. Dziś zapraszam na dalszy ciąg interesujących cytatów, tym razem różnych autorów. Oscar Wilde: Egoizm nie polega na tym, że żyje się tak. Życzenia, aforyzmy, wierszyki, powiedzenia, cytaty, złote myśli dla Ciebie. Szukasz ciekawych i oryginalnych. Oscar Wilde. Ocena użytkowników (0/10). Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem. Oscar Wilde (1856-1900). Powiązane cytaty. Bella res est morte sua mori-Piękną rzeczą jest umrzeć . cytaty o kobietach. Bo człowiek nie wie, co to życie, dopóki po raz pierwszy nie. Autor: Oscar Wilde. Znałem kobietę z takim zezem. Cytaty, aforyzmy, cytaty znanych, zlote mysli, sentencje, platon, arystoteles, cyceron, oscar wilde, erich fromm, dante alighieri, horacy, wergiliusz. Na tej stronie zamieszczamy cytaty, które w okresie najbliższych dni pojawią się w kolejnych. Nie ma żadnego szacunku dla farbowanych włosów. Oskar Wilde.

Złote myśli, sławne cytaty sentencje po angielsku. Czytaj, słuchaj i powtarzaj. 10 Oscar Wilde. Złote myśli, cytaty w języku angielskim tłumaczeniem i.
A mogą być jakieś cytaty z książek? hm? xDPrzeważnie z książek. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło. " Oskar Wilde.

Cytaty. Lagata. Pl. Najlepsze cytaty w sieci. Jesteś w kategorii: Mężczyzna. Oscar Wilde. 21. 02. 2008: Anonim: 0: 0: 24 . Oscar Wilde; " Pocieszając przyjaciela nie mów nic, bo słowami i tak nic nie zdziałasz. Dziel z nim smutek w ciszy. . Autor, " Cytaty, Aforyzmy, Przysłowia" Oscar Wilde Moda ustanawia prawa. Przysłowie niemieckie. Kiedy zgasi się świece.
Stuart Wilde, „ Afirmacje” Zazwyczaj mamy dość czasu, jeżeli potrafimy wykorzystać go. Cytaty, które zaraz poznasz, nie są tylko chwytliwymi sloganami o.


 Menu
 : Cytaty na Gadu Gadu
 : cytaty miłosne wiersze miłosne
 : cytaty synonimy wiersze wierszyki
 : cytaty aforyzmy polsko-angielski
 : Cytaty aforyzmy sentencje dotyk
 : Cytaty filmu Szkoła uwodzenia
 : cytaty Kategoria obłęd szaleństwo
 : cytaty księdza Jana Twardowskiego
 : Cytaty miłosne Opisy GG
 : cytaty miłosne powiedzenia wierszyki
 : Gonię marzenia i wierzę w to, że kiedyś się spełnią...Linki,
 . : : .
Powered by Wordpress | Designed by Elegant WPT